Vanochtend heb ik deze super makkelijke en tegelijkertijd mega lekkere cheesecake gemaakt! Je hebt er geen oven bij nodig. Enkel een pan, springvorm en de koelkast. Hij is heerlijk fris en perfect om je eigen favoriete twist aan te geven! Probeer bijvoorbeeld ander soort fruit of stukjes chocolade. Smullen geblazen!
Klik hier voor meer smakelijke baksel recepten.
Bestel mijn zesde kookboek hier voor meer exclusieve recepten.
Print
No bake Cheesecake!
- Bereidingstijd: 3,5 uur
- Porties: 12
- Aantal koolhydraten: 2.3 g khd per punt
Omschrijving
Ik heb deze springvorm gebruikt.
Ingrediënten
Bodem:
- 160 g amandelmeel
- 100 g gesmolten roomboter
- 2 tl kaneel
- 15 g bruine suikervervanger
Vulling:
- 3 gelatineblaadjes
- 400 g roomkaas
- 200 ml slagroom
- 35 g bruine suikervervanger
- 1 tl vanille-extract
- 1 tl limoenrasp
- 30 g bramen
Bereidingswijze
Meng de ingrediënten van de bodem tot egaal egaal mengsel en druk met de bolle kant van een lepel aan in de springvorm. Maak de vulling door de gelatineblaadjes te wellen in een bakje met water. Meng de overige ingrediënten tot een glad en romig mengsel. Verwarm de gewelde gelatineblaadjes in een pan met 3 el water en meng de opgeloste gelatine door de romige vulling. Schep de vulling bovenop de bodem en laat de cheesecake minimaal 3 uur opstijven in de koelkast.
Notities
Garneer de cheesecake met bramen of ander heerlijk rood fruit!
Sleutelwoorden: koolhydraatarm, keto, low carb, taart, no bake, bramen
Hallo oanh,
Jou cheescake ziet er heerlijk uit. Maar in jouw beschrijving doe jij geen fruit door de vulling, terwijl deze wel paars is. Heb jij er gepureerde bramen door heen gedaan?
Hi Erna,
Er gaat 30g bramen door de vulling heen 🙂
Liefs Oanh