Ik heb deze chocolade pannenkoeken gemaakt met de pannenkoekenmaker. Een handig apparaat waarmee je de lekkerste pannenkoeken, broodjes, cakejes en baksels kan maken in 10 minuten!
Deze pannenkoekjes heb je dus zΓ² op tafel getoverd en je kan er je eigen draai aan geven. Voeg er bijvoorbeeld vers of diepvries fruit aan toe en kies ipv cacao voor vanille, kaneel of bijvoorbeeld koekkruiden!
klik hier voor meer pannenkoekenmaker recepten.
Bekijk mijn nieuwste kookboek hier voor meer exclusieve recepten!
Print
Koolhydraatarme chocolade pannenkoekjes
- Bereidingstijd: 15 minuten
- Porties: 3
- Aantal koolhydraten: 3.5 g khd per pannenkoek
IngrediΓ«nten
- 1 ei
- 150 g volle kwark
- 75 g amandelmeel (klik)
- 25 g eiwitpoeder (klik)
- 5 g cacaopoeder
- 15 g erythritol (klik)
- 1 tl wijnsteenbakpoeder (klik)
- snufje zout
Topping:
Bereidingswijze
Zet de pannenkoeken maker aan en draai de temperatuur regelaar op de lage warmtestand zodat het streepje recht in het midden staat.
Doe in beide vormen een beetje kokosolie of spray het in met olijfolie.
Mix het ei luchtig met de kwark en meng alle ingrediΓ«nten tot een egaal mengsel.
Verdeel het mengsel over de vormpjes en bak de pannenkoekjes ongeveer 5 minuten in het apparaat.
Garneer de pannenkoeken bijvoorbeeld metΒ caramelsaus,Β stroopvervangerΒ enΒ poedersuikervervanger!
Notities
Je kan de broodjes ook in de oven maken. Bak de pannenkoekjes dan bijvoorbeeld inΒ deze bakvormΒ voor 25 minuten op 160c!
Sleutelwoorden: Koolhydraatarm, keto, low carb, glutenvrij, chocolade, brood, broodjes, cake, pannenkoek, pannenkoeken, pannenkoekenmaker
Bestel mijn nieuwste kookboek hier voor meer exclusieve recepten!